To jest wersja demonstracyjna. Żadne zamówienia nie będą realizowane.

Czółenka

5 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
 1. 9319-20

  Seksowne szpilki na platformie pleciony obcas

  69,00 zł

  Czółenka na szpilce i platformie Exclusive. Wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej

  Dowiedz się więcej
 2. Obuwie ślubne Growikar

  Czółenka ślubne Growikar 218/27

  175,00 zł

  Czółenka ślubne polskiej firmy GROWIKAR. Wykonane z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Podszewka i wyściółka wykonana ze skóry naturalnej. Wzór 218/27 Wysokość obcasa 8 cm. Istnieje również możliwość indywidualnego doboru dodatków oraz fasonu obuwia oraz tęgości stopy. Do wyboru dwa kolory: biały i ecru. Napisz do nas maila i sama zaprojektuj swoje buty do ślubu. Prześlemy  katalog z wzorami.
  Dostępne rozmiary od 34 do 42
  Czas realizacji zamówienia indywidualnego 14 dni.

  Dowiedz się więcej
 3. Obuwie ślubne Growikar

  Czółenka ślubne Growikar 243/53

  175,00 zł

  Czółenka ślubne polskiej firmy GROWIKAR. Wykonane z najwyższej jakości skóry  ekologicznej. Dodatek z przodu wykonany z satyny.  Podszewka i wyściółka wykonana ze skóry naturalnej. Wzór 243/53 Wysokość obcasa 3,5 cm. Istnieje również możliwość indywidualnego doboru dodatków oraz fasonu obuwia oraz tęgości stopy. Do wyboru dwa kolory: biały i ecru. Napisz do nas maila i sama zaprojektuj swoje buty do ślubu. Prześlemy katalog z wzorami. Dostępne rozmiary od 34 do 42 Czas realizacji zamówienia indywidualnego 14 dni.

  Dowiedz się więcej
 4. Obuwie ślubne Growikar

  Czółenka ślubne Growikar 260/95

  179,00 zł

  Czółenka ślubne polskiej firmy GROWIKAR. Wykonane z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Dodatek z tyłu wykonany z satyny. Podszewka i wyściółka wykonana ze skóry naturalnej. Wzór Czółenka ślubne polskiej firmy GROWIKAR. Wykonane z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Dodatek z tyłu wykonany z satyny. Podszewka i wyściółka wykonana ze skóry naturalnej. Wzór 260/95. Wysokość obcasa 7 cm. Istnieje również możliwość indywidualnego doboru dodatków oraz fasonu obuwia oraz tęgości stopy. Do wyboru dwa kolory: biały i ecru. Napisz do nas maila i sama zaprojektuj swoje buty do ślubu. Prześlemy katalog z wzorami. Dostępne rozmiary od 34 do 42 Czas realizacji zamówienia indywidualnego 14 dni.

  Dowiedz się więcej
 5. Obuwie ślubne Growikar

  Czółenka ślubne Growikar 264/97

  189,00 zł

  Czółenka ślubne polskiej firmy GROWIKAR. Wykonane z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Podszewka i wyściółka wykonana ze skóry naturalnej. Wzór 264/97 Wysokość obcasa 6 cm. Istnieje również możliwość indywidualnego doboru dodatków oraz fasonu obuwia oraz tęgości stopy. Do wyboru dwa kolory: biały i ecru. Napisz do nas maila i sama zaprojektuj swoje buty do ślubu. Prześlemy katalog z wzorami. Dostępne rozmiary od 34 do 42 Czas realizacji zamówienia indywidualnego 14 dni.

  Dowiedz się więcej

5 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ten sklep internetowy i wszystkie jego podstrony używają plików Cookies. Kontynuując przeglądanie akceptujesz zapisywanie niektórych danych w tych plikach.
Przeczytaj więcej o gromadzeniu danych w Cookies